אושר לא מה שחשבנו

SQ01_Lab_20%

בהרצאתה המרגשת ”אושר לא מה שחשבנו” מספרת ענת קלו לברון איך הפכה את הרגע הקשה בחייה לנקודת מפנה שבה המציאה את עצמה מחדש. השילוב של עובדות מבוססות מחקרים, לצד הכלים הפרקטיים והשינויים שהצליחה להכניס לחייה, מהווה מקור השראה והזדהות עבור המשתתפים שיוצאים מלאי מוטיבציה ועם תחושת מסוגלות עצמית.

בכל הרצאה היא סוחפת את קהל שומעיה ומראה כיצד נחישות, אופטימיות ומשמעות הן המפתח למצוינות והגשמה. ענת, סופרת, מנחת סדנאות ומרצה,מעבירה את הקהל בין צחוק לדמע, מעצימה את המשתתפים, מגלה את נפלאות התודעה ואת היכולת של כל אחד לשנות לעצמו את סיפור העלילה.

כיום היא מלמדת אחרים איך אפשר להפוך סיוט לחלום, איך אפשר לחיות חיים מאושרים ולהצליח להפוך לאנשים משמעותיים. בסגנונה הבלתי אמצעי ובכנות מוחלטת חולקת קלו לברון רגעים אישיים, קשיים והצלחות, יוצקת משמעות חדשה לחיים ומגלה כי בכולנו יש הרבה יותר ממה שאנחנו חושבים.

ענת עורכת את הקואצ’לטר – המגזין הישראלי לאימון, ספריה “קשת בשחור לבן” ו”אושר, לא מה שחשבתי” ראו אור בהוצאת הספרים כנרת זמורה ביתן. היא משדרת ברדיו מהות החיים את התוכניות “אסימונים” ו “טוויסט בעלילה” ומעבירה סדנאות להתפתחות וצמיחה. בעבר כיהנה בתפקידי שיווק בכירים בחברות יבמ ומיקרוסופט.

לרכישת כרטיסים https://goo.gl/AtX0J0

Sleek Staff

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

ENGLISH