טל הרוש – יחסי אהבה שנאה – רביעי ישראלי בסליק

 אז יוני התחיל בשבוע שעבר סדרת “כתבות” בסגנון “הכירו את…” כדי להוכיח שהוא עושה משהו בסליק מעבר ללשתות וויסקי בחינם.
אחרי שאושרי מנהל הבר סיפר לנו הכל על לקוחות, אווירה ושכח לדבר על סקס ועל תאי שירותים. כזה דיפלומטי מצידו. (שווה להיכנס לקרוא, יוני תשים להם קישור אל תתעצל) הגיע תורי לעשות את מה שאני הכי טוב בו לספר על עצמי ולכתוב. פשוט לא?
נתחיל מההתחלה, מאי 2013 עזבתי את מקום חיי הלילה הקודם שלי והחלטתי שדי.
קצת שקט מחינמים, צייסרים ושאר ירקות. רק שמעבר לכביש ערב לו בחור ערמומי מאוד בשם יוני לם.
אותו יוני, ערב לטרף בערמומיות, החל לשתול רמזים דרך חברים, התחיל להזמין לקפה ועוגיית ריבה בקיוסקפה ועוד ועוד.
אספר לכם חברים לכל מי שלא יודע שיוני חיזר אחריי כבר מגיל 18 בראשיתו של הלופט האגדי.
כמו שאומרים אצלנו בעולם הכדורגל “התנאים לא הבשילו לידי חתימה” ובקיצור…נו אתם יודעים.
אז כ 4 שנים פלוס מינוס לאחר מכן, יוני הצליח במזימתו ואחרי “פרישה” מחיי הלילה (חודשיים זה נחשב לא?) ביולי 2013 התחלתי את דרכי ברביעי ישראלי בסליק.
כמובן שהחזרה שלי לחיי הלילה גררה תגובות מאמא בבית כמו “מתי תתבגר כבר?”, וגם אבא לא נשאר פראייר “אני התחלתי לחסוך כבר לניתוח כבד שלך, שלא יבוא לי בהפתעה” ועוד תגובות מחברים ומכרים שאחסוך מכם ברשותכם, הם במילא סלחו לי אחרי צ’ייסר או שניים של ג’ק.
מאז הספקתי לחגוג לחגוג 3 ימי הולדת במקום (ככה אומרים), לא מעט מסיבות חג (למרות שכל רביעי אצלנו זה חג) הספקנו לעבור שיפוץ ופגרה של חצי שנה (יוני שילם גם בפגרה אל תדאגו) ומה לא?
האמת, איך אני תמיד נוהג להגיד “ברביעי חוגגים בחמישי מקללים” כבר כמעט 4 שנים שאנחנו חוגגים יחד ברביעי ובחמישי בבוקר אני מתעורר עם הודעות של “נמאס לי ממך כבר, לא מגיע יותר” ובצהריים כבר מקבל “תשמור לי 4 במעשנים על הבר אבל באמצע!!”
יחסי אהבה שנאה זה הסליק הזה. מצד אחד ריצה במדרגות עם עקבים ועוגת יום הולדת ומצד שני, הגעה ב 09:10 ומלמול “העיקר אתה אומר לבוא מוקדם”. מצד אחד הערות לצלם “אל תצלם אותי תקועת פיצה שמעת?” לצד שני של “רק אתה יודע להוציא לי פרופיל חדשה”. מצד אחד “אני לא שותה היום אני על אנטיביוטיקה” לצד שני של צרחות בשירותים תוך כדי חיבוק אסלה “הרוש די עם הג’ק דייי כבר” מצד אחד “מה עם מזרחית שוב פעם יוני לא מרשה? לצד שני של “רונה שלייי רונההה ומפיות באוויר” זה רביעי ישראלי בסליק, מתלוננים עליו, ואוהבים אותו, צוחקים איתו ובוכים איתו, מקדימים אליו ומאחרים אליו. יחסי אהבה שנאה שכאלה.
ואם כבר פתחתי את ליבי (יוני אני צריך להגדיל את החשבון ללקוחות בעקבות הדברים הללו) אז שתדעו שלפעמים אם לא הספקתי לראות אתכם כי היה “מעט” עמוס. אתם יכולים לקחת לי את המשקפיים ולנקות מאדי העשן “התמים” שלכם. וגם להביא שאחטה. או שתיים.
שלכם, טל “4 ג’ק בבקשה” הרוש. או לחילופין, הרוש “אחרי יום שבת אין מקומות בר” טל. תודה, PEACE, נתראה ברביעי!

Sleek Staff

השאר תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *